top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Działalność klubu w pierwszych dwóch latach istnienia była bardzo bogata.

1. Organizowane były szkolne zawody sportowe z: piłki siatkowej, piłki nożnej i tenisa stołowego będące sprawdzianem przed zawodami międzyszkolnymi.

2. Nawiązano współpracę:
- z UKS „Karlik” z SP33 i SP19 efektem czego były spotkania sparingowe i środowiskowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
- z Fundacją „Pomoc Dzieciom Śląska” dzięki czemu dzieci wyjechały na kolonie socjoterapeutyczne do Zwardonia w czerwcu 2005.

3. Uczniowie osiągnęli:
- miejsca punktowane w klasyfikacji ogólnej zaliczanej do współzawodnictwa międzyszkolnego w zawodach z piłki nożnej i lekkoatletyki na szczeblu miejskim.
- II miejsce w 2005 r. i III miejsce w 2006 r. w Środowiskowym Festynie „Wiosna w17”

4. Zorganizowano wyjazdy do parku wodnego „Nemo” w Dąbrowie Górniczej oraz wycieczkę do ośrodka narciarskiego „Sucha Góra” w Bytomiu połączoną z nauką jazdy na nartach.

5. W czasie wakacji w lipcu 2006 r. zorganizowane zostały przy pomocy finansowej miasta zajęcia sportowo-rekreacyjne dla uczniów pozostających w mieście. Chętni uczestniczyli w wycieczkach: do Parku Wodnego „Nemo” w Dąbrowie Górniczej, Rura Parku i ZOO. Ponadto dzieci rywalizowały w Olimpiadzie Lekkoatletycznej zdobywając medale.

Dzięki działalności klubu nastąpił wzrost zainteresowania dzieci aktywnym i zdrowym sposobem spędzania wolnego czasu.

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.