top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Wakacje już za nami, ale przecież to nie koniec ciepłych i radosnych dni. Lato jeszcze się nie skończyło i jak zapewniają meteorolodzy, słonko jeszcze nas ucieszy.

Nie tylko wakacje niosą ze sobą radość i swobodę. Dzięki szkole  udacie się do najdalszych krańców Ziemi, przeżyjecie fantastyczne przygody w krainie matematyki, wykonacie prawdziwe dzieła sztuki malarskiej i kulinarnej, poznacie  prawa rzadzące przyrodą dzięki ciekawym eksperymentom.

Dziś rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2013/2014. Pani dyrektor przywitała wszystkich zapewniając, że już za 10 miesięcy, jak śpiewa Kabaret Otto, "...znów będą wakacje..". Tego się trzymajmy!

Klasa III z panią Kasią przygotowała akademię przypomniającą wszystkie ciepłe dni letnich wakacji niezapominając również o tym, że 1 września to nie tylko początek roku ale i data rocznicy wybuchu II wojny światowej. Nowi uczniowie zostali przyjęci do naszego grona i na pewno spędzą tak samo wiele miłych chwil ile Wy wszyscy. To już na prawdę koniec wakacji....

Życzymy wszystkim uczniom łatwych kartkówek i sprawdzianów, dużo piątek, mało jedynek i 100% promocji do następnej klasy. Od Was jednak, jak zawsze, oczekujemy przede wszystkim zaangażowania w naukę i respektowania zasad obowiązujących w naszej szkole.

FOTOGALERIA

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.