W dniu 16.06.2011r. uczniowie z klas I-III pojechali do Będzina na happening organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 6. Przedszkolaki wraz z wychowawcami realizowali program „Szkoła z prawami dziecka” UNICEF-u. FOTO

Nasz szkoła ma ten tytuł już od roku, a nasi uczniowie byli honorowymi gośćmi. Oficjalna część odbyła się w Urzędzie Miasta Będzina- wierszyki, piosenki i wspólna zabawa wszystkim bardzo się podobały.

Po tej części wszyscy otrzymali białe lub niebieskie balony i przed budynkiem urzędu zostały puszczone w niebo. Tak zakończyła się ważna dla wszystkich uroczystość. Przed powrotem do szkoły odwiedziliśmy plac zabaw z widokiem na piękny zamek.