top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

dzien picia herbaty14Dzisiaj (23.05) w naszej szkole odbyło się wydarzenie szczególne. Z okazji Dnia Przyjaciela, w sali nr 15, gdzie został urządzony herbaciany salonik, nasi uczniowie mieli okazje spróbować rożnych rodzajów herbat. A wybór był ogromny.

Od tradycyjnych angielskich czarnych przez zdrowe zielone, czerwone, ziołowe po herbaty przywiezione z dalekich zakątków świata. Jednak największą popularnością cieszyła tradycyjna English tea. Na tablicy została umieszczona księga gości, na której każdy zostawiał po sobie ślad. Dodatkowo podsumowaliśmy akcje dobrych uczynków, tworząc wielki napis tworzący kolorowy napis "pomoc".

Wydarzenie urozmaiciło dzień w naszej szkole i pozwoliło dzieciom na poznanie nowych, różnorodnych smaków.

aparat Oto relacja zdjęciowa z tego wydarzenia

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.