top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Podstawa prawna:
* Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 lutego 2004 r. w sprawie dopuszczania do użytku szkolnego programów wychowania przedszkolnego, programów nauczania, podręczników oraz cofania dopuszczenia (Dz. U. Nr 25, poz. 220).
* Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 26 lutego 2002 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz. U. Nr 25, poz. 220).
* Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz. U. z 2009r. Nr 4, poz. 17).

* Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 stycznia 2009 r. w sprawie dopuszczania do użytku szkolnego programów wychowania przedszkolnego, programów nauczania i podręczników oraz cofania dopuszczenia (Dz. U. Nr 4, poz. 18), 

* Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 czerwca 2009 r. w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników  (Dz.U. Nr 89, poz. 730).
 

Przedmiot Klasa Nr programu Nr w wykazie MEN Nazwa programu, autorzy, wydawnictwo
Edukacja wczesnoszkolna I - II A-1 Nowa Podstawa Programowa "Szkoła na miarę" - Teresa Janicka Panek, Wydawnictwo Nowa Era
Edukacja wczesnoszkolna III A-2 Nowa Podstawa Programowa "Wesoła szkoła i przyjaciele" - Program edukacji wczesnoszkolnej w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Jadwiga Hanisz
Język angielski I-III A-3 Nowa Podstawa Programowa Program nauczania języka angielskiego zgodny z Nową Podstawą Programową dla I etapu edukacyjnego. Szkoła Podstawowa klasy I - III. I. Studzińska, A. Mędela, M. Kondro, E. Piotrowska, Macmillan Polska 2009
Język polski IV-VI B-1 DKW - 4014 - 34/99 "Słowa jak klucze II” - T. Bugajska, M. Gudro, M. Małachowska, WSiP Warszawa
Historia IV-VI B-2 DKOS - 4014 - 35/02 Program nauczania przedmiotu historia i społeczeństwo w klasach IV-VI szkoły podstawowej z możliwością realizacji ścieżki edukacyjnej: edukacja regionalna-dziedzictwo kulturowe w regionie. W. Surdyk-Fertsch, B. Szeweluk-Wyrwa, Demart Sp. z o.o
Język angielski IV-VI B-3 DKW - 4014 - 59/99 Program nauczania języka angielskiego. Kurs dla początkujących, dla klas 4-6 szkoły podstawowej, II etap edukacyjny M. Ellis, M. Niesobska, A. Rak, Oxford University Press Polska Sp. z o.o
Matematyka IV-VI B-4 DKOW - 5002 - 37/08 "Matematyka z plusem" - Program nauczania matematyki dla drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV-VI szkoły podstawowej) M. Jucewicz, M. Karpiński, J. Lech. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
Przyroda IV-VI B-5 DKOS - 5002 - 65/04 „Przyrodo witaj” - Program nauczania przyrody w klasach IV-VI szkoły podstawowej, E. Gromek, E. Kłos, W. Kofta, E. Laskowska, A. Melson, WSiP
Muzyka IV-VI B-6 DKW - 4014 - 155/99 Muzyka - Pisarkiewicz, WSiP Warszawa
Plastyka IV-VI B-7 DKW - 4014 - 152/99 Plastyka - S. K. Stopczyk, B. Neubart, WSiP Warszawa
Technika IV-VI B-8 DKW - 4014 - 125/00 Program nauczania techniki - informatyki dla klas IV-VI szkoły podstawowej. L. Kopieniak, Wydawnictwo "MAC" S.A.
Informatyka IV-VI B-9 DKW – 4014 - 5/99 Program nauczania w zakresie edukacji informatycznej. E. Gubiel, G. Hardt – Olejniczak, E. Kołczyk, H. Krupicka, M. Sysło, WSiP S.A.
Wychowanie fizyczne IV-VI B-10 DKW - 4014 - 159/99 Program nauczania wychowania fizycznego. M. Śmigelska, Wydawnictwo Bea - Bleja s.c.
Religia I-III
IV-VI
B-11 AZ - 1 - 02/9
AZ - 2 - 03/6
"W drodze do miłości ojca” - T. Śmiech, Wydawnictwo Jedność, Kielce
Wychowanie do życia w rodzinie V-VI B-12 DKW - 4014 - 253/99 „Wychowanie do życia w rodzinie” - program dla klas V-VI szkoły podstawowej, Wydawnictwo i Hurtownia Rubikon


Regulamin do pobrania w wersji dokumentu Microsoft Word   i w wersji Acrobat PDF  .

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.