top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Obecnie działające placówki edukacyjne biorą udział w wyścigu o prymat w różnego rodzaju rankingach.

Dostosowują swoją ofertę edukacyjną do potrzeb zróżnicowanego odbiorcy, a także do lokalnych warunków, takich jak czynniki demograficzne.Służą temu takie opracowania jak koncepcja funkcjonowania i rozwoju szkoły.

Pod tym względem szkoły upodabniają się do wielkich firm, które starannie przygotowują swoje strategie, a następnie nadzorują ich wdrażanie. Oto i nasza koncepcja funkcjonowania i rozwoju Szkoły Podstawowej nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Katowicach.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.