top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

pszczyna 09

W środę 18 października klasy czwarte, korzystając z pięknej pogody, odwiedziły Pszczynę.
Dzieci przespacerowały się parkiem podziwiając Skansen, słuchając opowieści pani Basi o starym budownictwie pszczyńskim oraz poznając parkowe drzewa dzięki pani Dorocie. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie XIX i XX- wiecznych wnętrz Pałacu z pięknymi komnatami, salonami, galeriami, biblioteką, schodami paradnymi. Podziwialiśmy również mieszczącą się w piwnicach zamku Zbrojownię z kolekcją starej broni palnej i nie tylko. Po zjedzeniu przepysznych lodów na rynku pszczyńskim, dzieci spacerując po Pokazowej Zagrodzie dla Żubrów, poznawały zwierzęta żyjące w okolicznych lasach oaz podziwiały żubry.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.