top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Szkoła Podstawowa nr22 uczestniczy w programie SOCRATES COMENIUS od roku szkolnego 2006/2007. SOCRATES COMENIUS to program działań Unii Europejskiej dziedzinie edukacji. Celem tego programu uruchomionego w 1995 jest m.in. promowanie współpracy i wymiaru europejskiego w dziedzinie edukacji. Te cele i działania realizuje się poprzez osiem różnych akcji do których należy COMENIUS (nazwa jednej z akcji).

Cele SOCRATES COMENIUSA:
1. Podniesienie poziomu edukacji szkoły.
2. Wzmocnienie wymiaru europejskiego edukacji.
3. Zachęcenie do nauki języków obcych.
4. Promowanie świadomości interkulturowej w europejskiej edukacji szkolnej.

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie SOCRATES COMENIUS 2, który obejmuje:
1. Projekty dotyczące szkolenia kadry edukacyjnej .
2. Indywidualne granty-kształcenie i doskonalenie zawodowe nauczycieli.

Projekty szkolne Comeniusa promują współpracę europejską miedzy grupami uczniów i nauczycieli z różnych krajów europejskich. Ta współpraca stwarza uczestnikom możliwość wzajemnego poznania krajów, kultur oraz sposobów myślenia i stylów życia, jak również lepszego zrozumienia i docenienia swoich partnerów. Szczegóły dotyczące programu naleźć można na stronie SOCRATES COMENIUS.

Opis projektu i harmonogram działań naszej szkoły na rok 2006/2007
Harmonogram działań w projekcie na rok szkolny 2006/2007

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.