top
logo

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

We wtotek 17 października grupa uczniów z klas szóstych wzięła udział jesiennej edycji  ATHLETICS CAMP 2017 " Każdy może zostać mistrzem" zorganizowanych przez Fundację Kamili Skolimowskiej. Sprtowe spotkanie ze znanymi polskimi sportowcami odbyło się na "nowym" Stadionie ślaskim, nowym, bo odanym świeżo po remoncie. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych, miały też okazję spotkania z Kamilą Skolimowską (dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich, trzykrotną Mistrzynią Świata i Europy oraz wielokrotną rekordzistką świata w rzucie młotem) oraz z Piotrem Małachowskim (kilkukrotnym Mistrzem Europy, Mistrzem Świata, a także dwukrotnym wicemistrzem olimpijskim w rzucie dyskiem ). CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.