W dniu 25 maja odbył się w naszej szkole, zorganizowany przez wychowawców świetlicy, Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "OMNIBUS". W konkursie wzięły udział trzy szkoły: SPnr 20, SP nr 22 oraz SP nr 62.

Niestety, dwie zaproszone i zgłoszone szkoły nie wzięły udziału w potyczkach. Drużyny z wymienionych szkół zmierzyły się w szeregu konkurencji: wykazywały się znajomością sławnych światowych budowli, dopasowywali usłyszaną muzykę do konkretnych krajów, wyjaśniali trudne pojęcia, popisywali się sprawnoscią i spostrzegawczością.

Mimo, że na sali nie było tłoku, goście dobrze się bawili i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas odwiedzą. Konkurs zakończył się zwycięstwem drużyny reprezentującej naszą szkołę. Pozostałe miejsca przypadły: szkole podstawowej nr 62 i szkole podstawowej nr 20. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy znów. FOTO