Samorząd jest reprezentantem uczniów na terenie szkoły. 20 września 2006 r. odbyły się wybory do nowego Samorządu Uczniowskiego, o czym z resztą wiecie. Trudno było nie zauważyć głośnej kampanii wyborczej: okrzyków sympatyków i przeciwników określonych kandydatów, udziwnionych strojów, błagalnych spojrzeń komitetów wyborczych.

Skład nowego Samorządu Uczniowskiego na rok 2006/2007:

Przewodnicząca - Anna Rączkowska
Zastępca przewodniczącego - Allicja Pałczyńska
Skarbnik - Barbara Baraniecka
Sekretarz - Allicja Swoboda
Przedstawiciel samorządu do kontaktu z klasami I-III - Mateusz Mazur

Opiekunem samorządu pozostała, jak w latach poprzednich pani mgr Katarzyna Młoźniak-Grabowska.

W poniedziałek 27 września 2006 r. odbyło się zebranie samorządu z trójkami klasowymi, na którym przydzielono pierwsze obowiązki:

1. Do opieki nad sklepikiem szkolnym został skierowany Mateusz Mazur.
2. Cotygodniowe apele prowadzić będą: Alicja Pałczyńska i Anna Rączkowska
3. Gazetkę samorządu redagować będzie Alicja Swoboda
4. Kontynuacją "szczęśliwego numerka" zajmie się Karolina Makles i Mateusz Mazur
5. Gazetka sportowa będzie pod opieką Marcina Klimowicza.
6. Punktację dotyczącą współzawodnictwa międzyklasowego prowadzić będzie Barbara Baraniecka.