Jak co roku, tak i w tym roku 19 marca odbył się w naszej szkole finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2009.

Naszą szkołę reprezentowało 17 uczniów w trzech kategoriach:
Kangurek - 4 uczniów klasy 2: Bartkowiak Patryk, Patrycja Gołka, Sandra Kocić, Aleksandra Szot
Maluch -4 uczniów klasy 3: Katarzyna Baraniecka, Izabela Bogdańska, Wiktor Hawryluk, Klaudia Howaniec oraz 3 uczniów klasy 4: Oskar Hawryluk, Sebastian Mazur, Tomasz Rączkowski
Beniamin - 3 uczniów klasy 5b: Natalia Bogdańska, Sandra Czapska, Marta Kondla oraz 3 uczniów klasy 6a: Sandra Wąs, Dawid Wiktorski, Dawid Wolny

Uczniowie, którzy zmagali się z zadaniami matematycznymi w konkursie KANGUR

Konkurs rozpoczął się o godz. 900. Uczestnicy po wypełnieniu kart odpowiedzi swoimi danymi przystąpili do rozwiązywania testu. Konkurs zakończył się o 1050 zamknięciem i opieczętowaniem szkolną pieczątką koperty z kartami odpowiedzi.

Szkolny opiekun konkursu, pani Ewelina Zbrońska – Langner zawiozła karty do Stowarzyszenia DELTA. Na wyniku musimy poczekać aż do maja. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie Kangur w przyszłym roku.