Donoszę uroczyście, że zimę mamy już za sobą. W dniu 20 marca, dzień przed nadejściem kalendarzowej wiosny, wyrzuciliśmy zimę, przynajmniej z Załęża. Corocznym zwyczajem zebraliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej, gdzie odbyły się gry i zabawy, tańce i śpiewy.

Nie zabrakło również pokazu mody wiosennej, konkursu karaoke oraz przebierańców. Nasze miłe panie, które na codzień parają się nauczaniem, w tym dniu zrobiły konkurencję PANI WIOŚNIE. Przebrane przez swych podopiecznych, pięknie prezentowały się na wybiegu.

W przerwach konkursów podziwialiśmy pierwszoklasistów i trzecioklasistów w programie artystycznym przygotowanym wraz z wychowawcami i śpiewaliśmy wiosenne piosenki. Podobno w górach leży jeszcze śnieg, ale u nas na pewno MAMY JUŻ WIOSNĘ!!!! FOTO