top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

31.03.09 zorganizowaliśmy po raz kolejny „Olimpiadę Przedszkolaka”. Na zawody przybyło 30 dzieci z Przedszkola nr 30 wraz z wychowawcami. Jak przystało na Olimpiadę było wprowadzenie ognia olimpijskiego i flagi oraz odsłuchanie hymnu olimpijskiego.   FOTO
 

 

Cała ceremonia odbyła się podniosłej atmosferze. Następnie pani Mroźnia-Grabowska przedstawiła prezentację multimedialną na temat igrzysk sportowych i sportach olimpijskich. Wszyscy uczestnicy bardzo aktywnie i z wielkim zaangażowaniem walczyli o najlepsze miejsca, a oprócz tego wykazywali się wiadomościami z dziedziny różnych dyscyplin sportowych.

 

Sportowa rywalizacja przerywana była pokazami ubiorów sportowych z takich dziedzin jak: narciarstwo, karate, pływania, jeździectwo czy boks. Pięknie również zaprezentował się występ akrobatyczny uczennicy z klasy pierwszej. Na zakończenie uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami. Mamy nadzieję, że dzieciom z Przedszkola nr 30 podobała się sportowa rywalizacja jeszcze nie zaszczycą nas swoja obecnością.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.