top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 2 kwietnia 2009 r. w naszej szkole, podobnie jak w całym kraju, uczniowie klas szóstych pisali test kompetencji sprawdzający ich umiejętności i wiadomości. Był to pierwszy ważny egzamin w ich życiu, na którego wyniki będą musieli czekać aż do maja.

W tym samym dniu, lecz nieco później pisali swój sprawdzian również uczniowie pozostałych klas. Wszyscy podeszli do niego bardzo powaznie. Przyszli do szkoły w odświętnych, galowych strojach z uśmiechem i dobrymi chęciami.

O godzinie 12.30 w szkole zapanowała błoga cisza, zapełniły się za to boiska i place zabaw na Załężu. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.