top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 3 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 17 odbył się V Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod hasłem "Żyj w zgodzie z przyrodą ". W konkursie brało udział 19 trzyosobowych drużyn, złożonych z uczniów klas IV-tych.

 

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zdobyła siódme miejsce. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat ekologicznego stylu życia, znać rośliny i zwierzęta żyjące w różnych ekosystemach i umieć je rozpoznać, znać cechy rolnictwa ekologicznego i wiele innych. Naszej reprezentacji gratulujemy zajetego siódmego miejsca. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.