top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 15 maja , jak co roku, odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o krajach należących do Unii Europejskiej. Wychowawcy dwa tygodnie wcześniej otrzymali nazwę kraju, na temat którego uczniowie musieli nazbierać jak najwiecej informacji, a następnie przygotować je w postaci prezentacji multimedialnej.

Wybrane zostały również trzyosobowe drużyny, reprezentujęce wszystkie klasy, które popisywały się swoją wiedzą podczas Dnia europejskiego. Dzięki wydatnej pomocy wychowawców i prowadzącej konkurs p. Agacie Bator wszystko zostało świetnie przygotowane.

Dowiedzieliśmy się dzięki temu wielu nowych i ciekawych rzeczy o takich krajach jak: Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja a nawet Polska. Młodsze klasy wraz z panią Bator bawiły nas śmiesznymi piosenkami w języku angielskim, a prezentacja przygotowana przez prowadzącą "zwaliła wszystkich z nóg".

Dziękujemy za to wspaniałe widowisko, które trwało długo, ale wiele nas nauczyło. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.