top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Od kilku lat w naszej szkole organizowawe są dla naszych uczniów wyjazdy na basen, który znajduje się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 na osiedlu Witosa. Wyjazdy te są organizowane przez Szkolny Klub Sportowy Sokół, odbywają się również w ramach Szkolnego Programu Profilaktycznego.

 

Dzieci pływają jeden raz w tygodniu, pod okiem fachowca, pana Arkadiusza Baranowskiego. Duży wkład w naukę pływania wnosi również pani Danuta Karpińska, która z dużym poświęceniem ofiarowuje dzieciom swój popołudniowy czas. Zapraszam do fotogalerii, gdzie obejżeć można jedną z ostatnich lekcji pływania.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.