IV Festiwal Piosenki Religijnej w parafii św. Józefa odbył się 17 listopada w sobotę. Jak zawsze o nagrody i wysokie miejsca walczyły dzieci i młodzież z terenu Załęża.

Na poziomie szkól podstawowych jak zawsze rywalizowały ze sobą szkoły nr 20 i 22. Jak stwierdzają sami organizatorzy poziom wokalny uczestników jest z każdym rokiem coraz wyższy, dlatego też nie było łatwo wyłonić zwycięzców tegorocznej edycji Festiwalu.

A to trudne zadanie spoczywało na członkach jury wśród których należy wymienić znakomitą,
znaną wokalistkę Magdę Anioł, autora piosenek religijnych Andrzeja Jędrysika i naszego nowego
wikarego - Ks. Marcina Sochę.

Ich decyzją było przyznanie:
I MIEJSCA Jadzi Prandzioch, Ali Żemła i Klaudii Ropka ze SP 20.
II MIEJSCE wywalczyła również reprezentantka "20" Ewelinka Czerniak.
Natomiast III MIEJSCE przypadło w udziale uczennicom SP22 - Oli Greli i Karolinie Makles.

Cieszymy się z ich sukcesu i czekamy na kolejną - V jubileuszową edycję Festiwalu już za rok.... FOTO
Tekst przysłała pani Katarzyna Grabowska