top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

17 grudnia 2007 r. dzieci z klas I-III, uczęszczające do świetlicy, przedstawiły przygotowaną dla klas młodszych inscenizację „Mikołajkowe przygody”. Inscenizacja powstała pod kierunkiem mgr Moniki Ikonowicz. W role aktorów wcieliły się Sandra Kocic, Patrycja Ambroziak, Emilia Kik, Szymon Siekanka i Dominika Szyma.

Mikołajkowe przygody” są opowieścią o wesołych poczynaniach Mikołaja i jego elfów, które bardzo podobały się widzom. Ciekawa była również scenografia, przygotowana samodzielnie przez dzieci. W bajce wykorzystany został ruchomy teatrzyk, w który nie tak dawno wyposażona została nasza świetlica oraz kukiełki w których wykonaniu duży udział miały dzieci ze świetlicy.

Nie było to ostatnie przedstawienie przygotowane przez świetlicę, która zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w tym nowym przedsięwzięciu.

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.