top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

7.02.2008 roku w świetlicy odbyło się spotkanie uczniów klasy I-ej i III-ciej z przedstawicielem katowickiej Straży Miejskiej, który odpowiedział w ten sposób na zaproszenie wystosowane przez wychowawców świetlicy mgr Anetę Wochnik i mgr Monikę Nikonowicz.

Funkcjonariusz przybliżył dzieciom specyfikę pracy strażnika, opowiedział o swoich obowiązkach, oraz zasygnalizował problemy z jakimi mogą się zwrócić do niego uczniowie.

Zachęcając do swojej pracy opowiedział co trzeba zrobić, aby pracować w tym zawodzie. Dzieci zrozumiały, że praca strażnika nie jest łatwa a droga do jej osiągnięcia prowadzi przez naukę i zdawanie wielu egzaminów i testów.

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.