top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 27 marca gościliśmy w szkole naszego starego znajomego - Sznupka, któremu towarzyszył dzielnicowy Załęża. W tym roku maskotka katowickiej Policji odwiedziła uczniów klasy pierwszej i od razu zyskała nowych przyjaciół.

Dzieci pozdrawiały maskotkę, przytulały sie do niej, ale najważniejszym punktem wizyty była oczywiście rozmowa. Dotyczyła ona przemocy rówieśniczej i odbyła się w ramach realizowanego w szkole programu "Sznupek - przyjaciel dziecka".

Gość opowiadał dzieciom, jak radzić sobie z przemocą, jak na nią reagować i gdzie szukać pomocy. Na koniec pierwszaczki otrzymały breloczki z numerem telefonu do Sznupka oraz obietnicę ponownych odwiedzin. FOTO

Sznupek udziela rad pod czynną całą dobę bezpłatną infolinią 0800222315 oraz
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej o samej akcji Sznupek na stronach policyjnych.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.