W dniu 8 kwietnia 2008 r. szóstoklasiści w całej Polsce przystąpili do pierwszego w swoim życiu egzaminu. Był to egzamin sprawdzający wiadomości i umiejętności jakie nabyli w czasie swojej sześcioletniej nauki w szkole podstawowej.

Trzymaliśmy za nich kciuki i i mamy nadzieję, że się opłacało. Prace sprawdzane będą przez egzaminatorów OKE, więc na wyniki przyjdzie nam trochę poczekać.

W tym dniu, zgodnie z kilkuletnią tradycją naszej, również uczniowie pozostałych klas próbowali swoich sił w rozwiązywaniu sprawdzianów, dostosowanych do ich poziomu wiedzy i umiejętności. FOTO