top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Wydział Kształcenia i Opieki Kuratorium Oświaty w Katowicach, pismem z dnia 9 kwietnia 2008 r, poinformował, że zgłoszona przez panią dyrektor Halinę Wiencek-Kipka zatwierdzona Uchwałą Rady Pedagogicznej nr 6/07/08 z dnia 4 lutego 2008 roku, innowacja "Bawimy się w teatr" autorstwa pani mgr Danuty Krawczyk, została wpisana do rejestru innowacji.

Przewidziany okres realizacji: 01 września 2008r. - 30 czerwca 2010r. W ten sposób w naszej szkole będzie realizowana druga w kolejności innowacja pedagogiczna. Gratulujemy pani mgr Krawczyk i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.