top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

We wtorek 28 kwietnia z niewielkim poślizgiem odbyła się w naszej szkole Olimpiada Przedszkolaków. Została ona przygotowana przez nauczycieli wf-u, panią mgr Renatę Gaweł oraz panią mgr Danutę Karpińską. }

Swój udział w przygotowaniu olimpiady miał również Szkolny Klub Sportowy "SOKÓŁ" , działający przy naszej szkole, dzięki któremu zakupiono poczęstunek dla naszych małych gości.

W olimpiadzie brali udział wychowankowie dwóch załęskich przedszkoli: Miejskiego Przedszkola nr 39, mieszczącego się przy ul. Gliwickiej 212 oraz Miejskiego Przedszkola nr 30, które znajduje się przy ul. Gliwickiej 157.

Przedszkolaczki odwiedziły naszą szkołę wraz ze swoimi wychowawcami i zarówno pierwsi, jak i drudzy bawili się świetnie. Konkurencje wymagały wszechstronnego przygotowania. Były rzuty piłeczką do bramki, bieg z przeszkodami, układanie wyrazów z rozsypanek literowych, był też słodki poczęstunek. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.