Jak co roku, tak i w tym roku 18 marca odbył się w naszej klasie finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2010.

Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów w dwóch kategoriach:
Maluch - 2 uczniów klasy 3: Bartkowiak Patryk, Patrycja Gołka
Maluch -4 uczniów klasy 4: Katarzyna Baraniecka, Izabela Bogdańska, Wiktor Hawryluk, Oliwia Okrój
Beniamin - 2 uczniów klasy 6b: Magdalena Boczkowska, Natalia Bogdańska

Konkurs rozpoczął się o godz. 900. Uczestnicy po wypełnieniu kart odpowiedzi swoimi danymi przystąpili do rozwiązywania testu. Konkurs zakończył się o 1030 zamknięciem i opieczętowaniem szkolną pieczątką koperty z kartami odpowiedzi. Szkolny opiekun konkursu, pani Ewelina Zbrońska-Langner zawiozła karty do Stowarzyszenia DELTA. Na wyniku musimy poczekać aż do maja.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie Kangur w przyszłym roku. Jeśli chcecie się czegoś więcej o nim dowiedzieć to zapraszamy na stronę poświeconą temu konkursowi.