top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W 2009 roku przypada 20 rocznica uchwalenia Konwencji Praw Dziecka z tej okazji UNICEF stworzył program „Szkoła z prawami dziecka”. Jego realizacja przewidziana została na pierwszy semestr roku szkolnego 2009/2010.


W każdej klasie zostały przeprowadzone lekcje dotyczące Konwencji i Praw Dziecka. W dniu 20 listopada 2009 r. zorganizowany został „Dzień Praw Dziecka”. Uczniowie naszej szkoły nakręcili film „Prawa dziecka widziane oczyma dziecka” i wzięli udział w konkursie zorganizowanych przez UNICEF we współpracy ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich.

REALIZACJA:
20.11.2009 - Apel dotyczący praw dziecka OPIS i FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.