top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Program „Śląska Szkoła Jakości” jest realizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach we współdziałaniu z publicznymi placówkami doskonalenia nauczycieli. Do programu przystępują placówki, które opracowują i wdrażają wewnątrzszkolny system zarządzania jakością i zapewniania jakości.


Tytuł Śląska Szkoła Jakości jest przyznawany tym szkołom, które spełniają nie tylko oczekiwania społeczności, w której funkcjonują, ale również wobec których stawiane są przez władze oświatowe wysokie wymagania.


Szkoła uzyskała Certyfikat w obszarach: koncepcja pracy szkoły, zarządzanie i organizacja, wychowanie i opieka. Zdobyty przez szkołę Certyfikat „Śląskiej Szkoły Jakości” obowiązuje do 31.VII.2012 roku.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.