top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

 "Szkołę z klasą" organizuje "Gazeta Wyborcza" wraz z portalem gazeta.pl oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej. Patronat nad akcją obiął zaś Prezydent RP, p. Aleksander Kwaśniewski. Od samego początku staraliśmy się, by akcja była widoczna w szkole, by się o niej mówiło.

Realizacja:Szkoła otrzymała Certyfikat „Szkoły z klasą” w roku szkolnym 2004/2005. Certyfikat ten jest dla nas dokumentem potwierdzającym wprowadzenie w szkole systemu zapewniania jakości, a otrzymanie tytułu utwierdza nas w realizacji Szkoły z klasą w dalszej pracy.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.