Wiedząc, jak bardzo potrzebna jest nasza pomoc dla dzieci ze Ślaskiego Hospicjum, już po raz drugi zainaugurowaliśmy kampanię POLA NADZIEI 2012. FOTO

W środę 3 października przedstawiciele klasy piątej wraz z koordynatorem kampanii na terenie szkoły p.Dorotą Gawin  oraz przedstawicielką Hospicjum p. Martą posadzili ponad 100 cebulek żonkili.

Mamy nadzieję, że wiosną pięknie nam zakwitną, przypominając o tych, którzy czekają na naszą pomoc. Kampania obejmuje nie tylko sadzenie kwiatów. Na terenie szkoły odbędą sie warsztaty dla nauczycieli oraz konkursy plastyczne dla uczniów. W kwietniu, kiedy zakwitną żonkile będziemy wzorem ubiegłego roku, kwestowali na rzecz chorych dzieci.

Pole Nadziei wiosną FOTO
Kwesta na rzecz Hospicjum FOTO