top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przysporzyli nam mnóstwo powodów do dumy. Tym razem stało się to za sprawą udziału w konkursie recytatorskim "Piękny jest nasz kraj", który odbył się 13 kwietnia  2012 roku w Szkole Podstawowej nr 20 w Katowicach. FOTO

Nasi reprezentanci  spisali się na medal! Nicola Kocic z klasy IV zajęła w swojej  kategorii wiekowej drugie miejsce, podobnie jak jej siostra Sandra Kocic z klasy V, która również stanęła na drugim stopniu podium w kategorii klas piątych.

Nasz najmłodszy reprezentant Igor Jaworski z  klasy I zajął trzecie miejsce w grupie swoich rówieśników, a z kolei  najstarszy przedstawiciel naszej szkoły Jakub Silski z klasy VI  otrzymał za swój występ wyróżnienie. Gratulujemy wygranych i życzymy kolejnych sukcesów!

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.