top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

19 kwietnia 2012 r. odbyła się w naszej szkole XVIII edycja Miejskiego Konkursu Eko - Asy z III Klasy, tym razem pod hasłem „Wszystko o kotach”. Wzięło w nim udział 19 drużyn z 17 katowickich szkół. FOTO

Konkurs składał się z kilku części: w teście zawodnicy musieli wykazać się wiedzą na temat kotów domowych i dzikich, w części polonistycznej – uzupełnić brakujące, rymujące się wyrazy w wierszu - oczywiście o kotach, w części matematycznej - rozwiązać zadania.

Były też konkurencje sprawnościowe, w których uczestnicy wykazywali się kocią zwinnością i praca plastyczna.

Naszą szkołę godnie reprezentowali Sandra Mazur i Kuba Narloch.
I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11
II miejsce SP 53
III miejsce - SP 12
Tekst: p. Joanna Jasińska

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.