top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniach 4.05 - 18.05.2012 r klasa III wraz z wychowawcą p. Joanną Jasińską i p. Patrycją Matyszczak odpoczywała i uczyła się na zielonej szkole. W tym roku dzieci odpoczywały w Pogorzelicy, odwiedzając oczywiście pobliskie atrakcje w które bogate jest Wybrzeże Rewalskie. FOTO

Należały do nich między innymi: ruiny kościola w Trzęsaczu, latarnia morska w Niechorzu wraz z tarasem widokowym z którego dzieci zobaczyły nie tylko najbliższą okoliocę, ale również Niechorze, Rewal, Jezioro Liwia Łuża, brzeg morski i morze na wiele kilometrów.

Nie mogły również nie zobaczyć multimedialnego Muzeum 15 południka w Trzęsaczu oraz Fortu Gerarda - pruskiego fortu nadbrzeżnego, zbudowanego w połowie XIX wieku.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.