top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Tu na Śląsku, gdzie mieszkamy i żyjemy przykłada się bardzo dużą wagę do kultywowania tradycji. Wśród nich ważną rolę odgrywają śpiewy, tańce  i zabawy śląskie. Przekonaliśmy się już nie raz, że w naszej szkole wszystkie dzieci umieją śpiewać,  w tym roku okazałosię, że w tańcu również są nie do pokonania. FOTO

10 maja w Miejskim Domu Kultury "Południe" w Katowicach Kostuchnie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Tańca Śkląskiego. Wzięły w nim udział dwie pary przygotowywanwe przez panią Barbarę Kurzak - Kawkę. Byli to: Ewa Jelińska i Łukasz Bryłka oraz Oliwia Samluk i Kamil Kucharczyk. Dzieci tańczyły ochoczo po lekcjach, jeździły na treningi i opłacało się. W swojej kategorii wiekowej Ewa Jelińska wraz z partnerem zdobyli I miejsce.

Wszyscy mieliśmy okazję oglądać ich kunszt taneczny, kiedy to zapterentowali swój repertuar  na  poniedziałkowym apelu porannym. Podziwialiśmy również piękne trofeum oraz dyplomy. Parom gratulujemy!

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.