top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami, póki co przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w akcji promocyjnej Mistrzostw, pod nazwą "UEFA Euro 2012 - powitaj Puchar". Wydarzenie miało miejsce 10 maja, a teraz kiedy o tym czytacie, puchar opuścił już nasz kraj dając okazję zobaczenia go mieszkańcom Ukrainy. FOTO

Nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć to pilnie strzeżone trofeum ze srebra, ważące 8 kilogramów, które zostanie wręczone zwycięskiej drużynie w dniu 1 lipca. Gośćmi akcji promocyjnej pod Spodkiem było wielu znanych i lubianych przedstawicieli świata sportu i rozrywki. Byli to między innymi: Piotr Kupicha (Feel), Michał Wójcik (z kabaretu Ani Mru Mru) oraz przedstawiciele świata piłkarskiego: Adam Nawałka, Mariusz Śrutwa, Marek Kosiorek, Jan Furtok i Jerzy Dudek.

Na imprezie nie zabrakło również maskotek Mistrzostw Europy - Slavka i Slavko.
Nasi uczniowie, tak jak wszyscy wrócili z tej imprezy z pamiątkowymi zdjęcimi i wspomnieniami...

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.