top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

"Chodź, pomaluj mój świat..." śpiewał dawno temu zespół "2+1", my nie czekamy na kogoś, my sami kolorujemy nasz świat. Pod kierunkiem naszej pani plastyk Barbary Kurzak-Kawki uczniowie pomalowali mur ograniczający od zachodu nasz piękny niegdyś plac zabaw. FOTO
 
Mimo ograniczonej ilości sprzętów do zabawy od razu zrobiło się wesoło. W tworzeniu arcydzieł na murze pomagała również matka naszych uczniów Kajetana i Jagny Frączek.

Artyści planują pokryć malowidłami wszystkie mury otaczające naszą szkołę. Jest to możliwe dzięki wsparciu Grupy kapitałowej Fasing Moj S.A. Bardzo dziękujemy i zapraszamy do naszej, małej na razie, galerii na świeżym powietrzu.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.