top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Hura nareszcie mamy wakacje!!!! W dniu dzisiejszym (29.06.2012) zakończyliśmy uroczyście Rok Szkolny 2011/2012. Długo musieliśmy czekać na wakacje, bo aż do końca czrwca, ale nareszcie są!!!  Można się wreszcie wyspać, poleniuchować, oddać przyjemnościom, na które nie mieliśmy czasu przez ostatnie dziesięć miesięcy. FOTO


Zanim to jednak nastąpiło pożegnaliśmy nie tylko "stary rok szkolny", ale również szóstoklasistów oraz podziękowaliśmy wszystkim za całoroczną pracę. Jak co roku, te podniosłe chwile, miały miejsce na sali gimnastycznej, gdzie zebraliśmy sie wszyscy wraz z licznie przybyłymi rodzicami.
      
Akademię rozpoczęła pani dyrektor podsumowując osiągniecia szkoły, wyróżniając najzdolniejszych uczniów oraz ich rodziców. Dzięki temu poznaliśmy tych, którzy rozsławiają imię naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, miejskich i ogólnopolskich, mogliśmy nagrodzić brawami najzdolniejszych.
      
Poznaliśmy również nowego przewodniczacego szkoły, wyłonionego w ogólnoszkolnym głosowaniu. Izę Bogdańska zastąpi w tej roli uczennica klasy VI Natalia Grela, której pomagać będzie w roli zastępcy Nicole Kocić z klasy V.
     
Po krótkim występie artystycznym przygotowanym przez klasę VI, którego nieodzownym elementem była powodująca najwięcej zamieszania piosenka "Tak niedawno żeśmy się spotkali...", rozeszliśmy się do klas po świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Wesołych wakacji!!!

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.