top
logo

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/01.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/02.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/03.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/04.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/05.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/06.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/07.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/08.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/09.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/10.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/11.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/12.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/13.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/14.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/15.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/16.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/17.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/18.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/19.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/20.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/21.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/22.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/23.jpg

Terminy zajęć prowadzonych w ramach godzin z karty nauczycielskiej oraz konsultacji.
 

Imię i nazwisko Godziny z karty nauczyciela Konsultacje
Dorota Gawin 1. Koło przyrodnicze dla klasy VI
czwartek  12.45-13.30
2. Koło przyrodnicze dla klas IV-VI
czwartek 13.30-14.25
czwartek 14.30-15.30
Beata Gwoździewicz 1."Matematyka inaczej" zajęcia dla klasy IV-VI
poniedziałek 13.40-14.25
2. ZDW 
8.00 - 8.45
Wtorek 15.15-16.00
Joanna Jasińska 1.Koło PCK
wtorek 13.40 - 14.25
2.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy II
środa 11.50-12.35
Czwartek 14.30-15.15
ks. Tadeusz Kalisz 1.Koło biblijne
czwartek 13.40-14.25
Wtorek 10.50-11.35
Danuta Karpińska 1. Gimnastyka korekcyjna
czwartek 12.45-13.30
2. Zajęcia sportowe
piątek 14.30-15.30
Czwartek 15.30-16.15
Danuta Krawczyk 1. Koło teatrale dla klas młodszych
wtorek 12.35-13.30
2. Koło teatralne dla klasy IV
czwartek 12.35-13.30
Środa 14.30-15.15
Barbara Kurzak-Kawka 1. Koło informatyczne dla klasy II
poniedziałek 12.45-13.30
2. Kółko plastyczne
Czwartek 114.30-15.15
Czwartek 15.15-16.00
Patrycja Matyszczak 1. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klas I-III
wtorek 13.30-15.00
1. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klas IV-VI
wtorek 12.35-13.30
Środa 14.30-15.15
Grażyna Nędzi 1. Koło dziennikarskie
środa 13.30-14.25
2. Koło dziennikarskie
środa 14.30-15.30
Środa 15.15-16.00
Monika Nikonowicz Artreterapia dla klas I-III
czwartek 13.30-15.00
 
Marcin Szymik 1. Zajęcia umuzykalniające
Sroda 13.40-14.25
Środa 13.40-14.25
Dagmara Urbanek 1. "Klub mądrej sowy"
poniedziałek 12.45-13.30
2.  "Klub mądrej sowy"
wtorek 13.30-14.15
Wtorek 15.15-16.00
Aleksandra Willner 1. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. I-III
poniedziałek 14.30-15.15
2.zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. IV-VI
sroda 13.40-14.25
poniedziałek 15.15-16.00
Katarzyna Wójcik 1. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. III
czwartek 11.45-12.30
2. Nauka gry na dzwonkach
czwartek 13.30-14.25
Czwartek 14.30-15.15

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.