top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W czasie trzech tygodni wakacji (od 27.06 do 15.07.2011r.) U.K.S. "Sokół 22"  organizował  zajęcia rekreacyjno- sportowe dla dzieci i młodzieży w ramach "Akcji Lato 2011". Akcja ta, jak co roku, finansowana była przez Urząd Miasta Katowice.

Na sali gimnastycznej prowadzone były różnorodne zajęcia sportowe, dzieci otrzmywały drobny poczęstunek i napoje.

Oprócz zajęć sportowych dzieci były na wycieczkach w Planetarium, Z.O.O. na kąpielisku " Fala" w W.P.K.i W. placach zabaw jak również korzystały z atrakcji parku wodnego "Nemo' w Dąbrowie Górniczej.  

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.