top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Dzień 22 września klasy pierwsze wraz ze swoimi wychowawcami spędziły na wyjeździe integracyjnym. Zapytacie, gdzie? A gdzie dzieci mogły bawić sie najlepiej, jak nie w Krainie Dziecięcej Rozrywki? FOTO

Tak więc we wspomnianym dniu dzieci jeszcze raz powróciły do Nibylandii, utrzymanej w bajkowym klimacie krainy Piotrusia Pana.

Dzieci bawiły się w  Lesie Elfów oraz na Statku Piratów Kapitana Hooka. W tej bajkowej krainie szalały na wielopoziomowej konstrukcji, pokonywały tor przeszkód w tunelach, a także skakały na dmuchanym statku.

Miny mówią same za siebie. Wszystkim na pewno bardzo się podobało, nie wiem tylko czy przy tak dużej ilości doznań, miały czas na integrowanie się...

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.