W dniu dzisiejszym, Dniu Edukacji Narodowej wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali wiele miłych słów, gestów i życzeń od swoich wychowanków i ich rodziców. Były wiersze, piosenki, laurki, kwiaty i nagrody dla najlepszych. FOTO

14 pażdziernika obchodzili swoje święto nie tylko nauczyciele, w tym dniu świętowali również nasi najmłodsi uczniowie. Pierwszoklasiści po złożeniu uroczystego ślubowania stali się prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 22. Witamy ich więc powtórnie. Mamy nadzieję, że słowa Ślubowania, tak pięknie powtarzane zostaną naszym najmłodszym uczniom na długo w pamięci.

Treść ślubowania:
"Ślubuję!!! Uczyć się pilnie oraz szanować wszystkich, którzy pracują w szkole. Będę starał się być dobrym kolegą. Będę przyjacielem roślin i zwierząt.  Chcę swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom, nauczycielom oraz Polsce."