top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

19.10.2010r. w szkole Nr 53 na Nikiszowcu odbyła się I runda Mistrzostw Katowic w Mini - Piłce Nożnej. Nasza szkoła znalazła się w grupie ze szkołami Nr 2, Nr 31 i Nr 53. FOTO

Chłopcy wygrali pierwszy mecz, z reprezentacją „Dwójki” wynikiem 5:1, w meczu ze S.P. Nr 31 zremisowaliśmy, po bardzo emocjonującym meczu z wieloma zwrotami akcji 4:4 Na początku przegrywaliśmy 0:3 i do końca I połowy utrzymał się taki wynik. W drugiej nastąpiło wyrównanie, następnie prowadziliśmy4:3, by w ostatniej minucie zremisować 4:4.
 
Z gospodarzami graliśmy nasz ostatni mecz. Gra była bardziej wyrównana , wygrywaliśmy 3:2 i w ostatnich minutach mecz zakończył się remisem 3:3. Podsumowując chłopcy grali z dużym zaangażowaniem, mecze mogły się podobać. W rezultacie zajęliśmy drugie miejsce w grupie i przeszliśmy do następnej rundy rozgrywek.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.