top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

26 .10. 2010 r. klasa druga była na wycieczce w Urzędzie Pocztowym przy ul. Pocztowej w Katowicach. FOTO

Dzieci dowiedziały się czym zajmują się pracownicy poczty, co można załatwić przy poszczególnych okienkach i jakie są rodzaje listów i przesyłek. Miały okazję zajrzeć do wnętrza skrzynki pocztowej oraz przekonać się, że wcale nie jest łatwo przybić stempel na wysłanym przez kogoś liście lub widokówce. Uczyły się również adresować koperty i zainteresowały się filatelistyką.

Po zwiedzeniu poczty był jeszcze czas na spacer po centrum Katowic i przyjrzenie się najbardziej znanym obiektom. Przy pomnikach Harcerzy Obrońców Katowic, Powstań Śląskich oraz gen. Jerzego Ziętka dzieci poznawały historię swojego miasta.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.