top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W poniedziałek 08.11.2010 roku odbyła się uroczysta inauguracja „Akademii przyszłości” organizowanej przez Stowarzyszenie „WIOSNA”. Wśród uczniów naszej szkoły zostało wybranych 15, którzy raz w tygodniu będą spotykać się z wolontariuszami- tutorami.

Współpraca opierać się będzie  na pomocy uczniom w rozwiązywaniu przeróżnych problemów, od edukacyjnych po społeczne. Koordynatorami są: ze strony Stowarzyszenia „Wiosna” Agnieszka Woźniak, a ze strony szkoły Patrycja Matyszczak- pedagog szkolny.
               
Zabawa integracyjna została zorganizowana w całości przez wolontariuszy na terenie naszej szkoły. Dopisali uczniowie, rodzice oraz wolontariusze i koordynatorki. Wszyscy bawili się w przeróżne zabawy a w czasie przerw częstowali się słodyczami i mieli czas by poznać się wzajemnie. Atmosfera była bardzo miła i sympatyczna. Wszyscy szybko się poznali i polubili. Początkowa nieśmiałość szybko znikła i wszyscy czuli się jak „dobrzy, starzy znajomi”. FOTO

Więcej informacji o projekcie znajdziecie pod adresem http://warto.eu/konkurs_projektow/2010/akademia_przyszlosci
Tekst P.Matyszczak

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.