top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Na świetlicy dzieci nigdy się nie nudzą. Rozwijają tutaj swoje zainteresowania i to nie tylko plastyczne. Stałym, cotygodniowym punktem są na przykład zajęcia przyrodnicze. FOTO

Dzieci poznawały już panujacą porę roku, wiedzą jak rozpoznać żółwie, jak zbierać grzyby,  jak zwierzęta przygotowują sie do zimy. Ostatnio poznawały ptaki, które mogą spotkać w bliższej i dalszej okolicy.

Dzięki prezentacji multimadialnej nie tylko rozpoznawały je po wyglądzie, ale również mogły usłyszeć ich głosy. Na koniec, aby lepiej  zapamietać ptaki, wszyscy kolorowali wybrane ich gatunki. Zobacz prezentację przygotowaną przez mgr D.Gawin PREZENTACJA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.