W środę wychowankowie świetlicy "dowiedzieli się"  co czeka ich w przyszłości, a wszystko dzięki andrzejkowym wróżbom. Przyszłość otwierała się przed nimi w miarę kolejnych zabaw. FOTO

Dzieci wróżyły sobie kręcąc butelką, poznawały imię przyszłego wybrańca lub wybranki przebijając serce z imionami szpilką. Pierwsze litery imion odczytywały również rzucając
szpilkami na stole oraz obierkami z jabłka za siebie.

Dowiedzieliśmy się także kto pierwszy opuści rodziców i nie zgadniecie kto to był... Nie kto inny jak nasza pani pedagog we własnej osobie. Trzymamy kciuki pani Patrycjo! W zabawach jak zobaczycie na zdjęciach, brała udział nie tylko pani Patrycja...
Tekst: Administrator stony