top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 13.12.2010r. odbyło się spotkanie wolontariuszy Stowarzyszenia „Wiosna” z uczestnikami programu. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami bardzo wesoło i twórczo spędzili kilka godzin. FOTO

Program mikołajkowy, który przygotowali wolontariusze obejmował: wysłuchanie legendy o Świętym Mikołaju, do której zostały później zadane pytania, zabawę w „ciepło- zimno” w poszukiwanie puzzli, z których złożony został obrazek Mikołaja, kalambury polegające na dokończeniu zdania „Święty Mikołaj jest..” .

Wielką radość sprawiło wspólne dekorowanie pachnących i wybornych pierników. Własnoręcznie udekorowany piernik smakował nadzwyczajnie, ale niektóre działa sztuki, aż szkoda było jeść.

Największą atrakcją wieczoru były odwiedziny Świętego Mikołaja, który przybył z ogromnym workiem prezentów. Każdy uczeń został obdarowany paczką pełną smakołyków i zabawek edukacyjnych. Radość i uśmiech cały czas gościły na buziach uczestników.
Tekst: mgr Patrycja Matyszczak

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.