top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W tym roku szkolnym, jak to już jest w tradycji świetlicy, wychowankowie mają możliwość zdobywania różnych sprawnośći. Pierwszą z nich była SPRAWNOŚĆ BAJARZA.

Aby ją uzyskać trzeba było  opowiedzieć dzieciom w świetlicy bajkę lub baśń, wykonać ilustrację  do ulubionej bajki, napisać bądź opowiedzieć wymyśloną przez siebie bajkę, wykonać zakładkę do książki z bajkowymi motywami oraz wysłuchać bajki nagranej na płycie.

W zdobywaniu pierwszej sprawności bezkonkurencyjny okazał się Damian Kolus z klasy I, który odebrał nagrodę na cotygodniowym apelu porannym z rąk pani Moniki Nikonowicz. Życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych sprawności.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.