W tym roku szkolnym, jak to już jest w tradycji świetlicy, wychowankowie mają możliwość zdobywania różnych sprawnośći. Pierwszą z nich była SPRAWNOŚĆ BAJARZA.

Aby ją uzyskać trzeba było  opowiedzieć dzieciom w świetlicy bajkę lub baśń, wykonać ilustrację  do ulubionej bajki, napisać bądź opowiedzieć wymyśloną przez siebie bajkę, wykonać zakładkę do książki z bajkowymi motywami oraz wysłuchać bajki nagranej na płycie.

W zdobywaniu pierwszej sprawności bezkonkurencyjny okazał się Damian Kolus z klasy I, który odebrał nagrodę na cotygodniowym apelu porannym z rąk pani Moniki Nikonowicz. Życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych sprawności.