top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 4 czerwca miał miejsce w naszej szkole festyn rodzinny zorganizowany przez rodziców i nauczycieli. FOTO

Na placu i boiskach szkolnych wyrosły namioty, na drzewach zawisły liny, pojawili się strażacy, szczudlarze, zespoły muzyczne i taneczne oraz pracownicy Centrum Szkolenia Psów dogmasters ze swoimi pupilami. Było gwarno, wesoło i miło.

Nie zabrakło okazji do rodzinnych i sąsiedzkich spotkań, sportowej rywalizacji oraz uprzejmości. Dopisało wszystko: i uczestnicy, którzy przybyli tłumnie i pogoda. Wszyscy świetnie się bawiliśmy od godziny 16.00 do 20.00.
 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.