W dniu 15 czerwca większa część naszej społeczności spędziła czas na tradycyjnym rajdzie szkolnym. W tym roku odpoczywaliśmy w Chudowie, małej wiosce położonej w gminie Gierałtowice.

Po półgodzinnej jeździe i zaznajomieniu się z programem , przystąpiliśmy do indywidualnej rywalizacji sportowej. Stacji było aż dziesięć, było więc co robić. Sprawdzaliśmy swoje siły w skoku w dal, bieganiu, szczelaniu do bramki, chodzeniu na szczudłach,skakaniu na skakance, ćwiczyliśmy też nasz refleks i celność rzutów.

Czekały też na nas niecodzienne atrakcje. Szukaliśmy wyjścia z labiryntu oraz zwiedzaliśmy renesansowy zamek z początków XVI wieku. Nie zabrakło też pieczenia kiełbasek, które pochłonęliśmy z niebywałą szybkością. Rajd zakończył konkurs piosenki turystycznej w wykonaniu wszystkich klas. Dobrze było wyjechać z miasta, pooddychać czystym powietrzem i wybiegać się do woli. Chcemy wiecej!!! FOTO